„ცეცხლი ოლიგარქიას! — 1 საათში თბილისში შემოვალთ“ (ვიდეო)
ილი“ სოციალურ ქსელში  29 მარტს, დმანისიდან 100 კილომეტრიანი მარში დაიძრა, რომელიც დღეს 20:00 საათზე რუსთაველზე გამართულ აქციას შეუერთდება
რეზო კიკნაძე: დედამ ყველას წინა გვერდზე დააწერა: „მაჩუქეს სამშობლოს სიყვარულისთვის“. სამი დღის წინ, როცა მიგზავნიდა, ყველა ეს გვერდი ამოუხიეს და ისე შემოატანინეს
რეზო კიკნაძის წერილი ციხიდან, 16 მარტი. „უამრავი წიგნი მაჩუქეს და დედამ ყველას წინა გვერდზე დააწერა: „მაჩუქეს სამშობლოს სიყვარულისთვის“. სამი დღის
ბექა კობახიძე: ემზარ კვიციანმა რუსეთის პირველ არხს უთხრა კოდორის ოპერაციის დროს სააკაშვილს ამერიკელი სამხედროები ყავდა იქ მოყვანილი, ნიღაბი ავხადე და “ზანგი” იყოო…
“მოდით ვთქვათ ფაქტები: ემზარ კვიციანმა რუსეთის პირველ არხს უთხრა კოდორის ოპერაციის დროს სააკაშვილს ამერიკელი სამხედროები ყავდა იქ მოყვანილი, ნიღაბი ავხადე
ყაველაშვილი 9 მაისს რუსეთში აღლუმს არ დაესწრება – ამბობენ პრესსამსახურში
„ქართული ოცნების“ მიერ საქართველოს მეექვსე პრეზიდენტად არჩეული მიხეილ ყაველაშვილი 9 მაისს რუსეთში აღლუმს არ დაესწრება. ამის შესახებ რადიო თავისუფლებას პრეზიდენტის
ადვოკატი მაია მწარიაშვილი – მზია ამაღლობელის საჩივარი სტრასბურგის სასამართლოში მოკლე დროში გაიგზავნება
მზია ამაღლობელის საჩივარი სტრასბურგის სასამართლოში მოკლე დროში გაიგზავნება, -ამის შესახებ ბათუმის საქალაქო სასამართლოში გამოცემა „ბათუმელებისა” და „ნეტგაზეთის” დამფუძნებლის მზია ამაღლობელის
ბათუმის საქალაქო სასამართლოში მზია ამაღლობელის სასამართლო პროცესი მიმდინარეობს
ბათუმის საქალაქო სასამართლოში ნეტგაზეთისა და ბათუმელების დამფუძნებლის, რეჟიმის პატიმრის, მზია ამაღლობელის სასამართლო პროცესი მიმდინარეობს. მოსამართლე ნინო სახელაშვილია. სხდომას ესწრება მზია
შსს-ს ცნობით, ხასაია ადმინისტრაციული წესით დააკავეს
პოლიციამ გირჩი – მეტი თავისუფლების წევრი გელა ხასაია ადმინისტრაციული წესით დააკავა. ინფორმაცია ფორმულას შსს-ში დაუდასტურეს და უთხრეს, რომ ხასაია ადმინისტრაციული
საია აქციებთან დაკავშირებულ სსკ-ის საქმეების წინასასამართლო სხდომებს აფასებს
საქართველოს ახალგაზრდა იურისტთა ასოციაციის განცხადებით, ამ ეტაპისთვის აქციების კონტექსტში დაკავებულ პირთა საერთო რაოდენობა 64-ია, მათ შორის, რუსულ კანონთან დაკავშირებული პროტესტის
არალეგიტიმური პარლამენტის კომიტეტზე მედიის შემზღუდველ კანონს III მოსმენით მხარი დაუჭირეს
არალეგიტიმური პარლამენტის დარგობრივი ეკონომიკის სხდომაზე მედიის შემზღუდველ კანონპროექტს მესამე მოსმენით მხარი დაუჭირეს. ერთპარტიული და არალეგიტიმური დეპუტატის თორნიკე ჭეიშვილის თქმით, კანონპროექტში
შსს: დავაკავეთ რუსეთის მოქალაქე, რომელმაც 28 მარტს, აქციაზე პოლიციის მანქანა დააზიანა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს ინფორმაციით, სხვისი ნივთის დაზიანების ბრალდებით, რუსეთის ფედერაციის მოქალაქე – 1995 წელს დაბადებული დ.კ. დააკავეს. გამოძიების მტკიცებით, ბრალდებულმა,
არავის არ უთქვია გამეკეთებინა მოსახლეობის ევაკუაცია, ჩვენ თვითონ მოვიფიქრეთ – ხალხმა თავს თვითონ უშველა – ყოფილი გამგებელი 2008 წლის ომზე
აშშ-ს გერმანიაში საიდუმლო სამეთაურო ცენტრი ჰქონდა მოწყობილი, სადაც უკრაინელებს სადაზვერვო ინფორმაციას უზიარებდნენ
აშშ-ს გერმანიაში საიდუმლო სამეთაურო ცენტრი ჰქონდა მოწყობილი, სადაც უკრაინელებს სადაზვერვო ინფორმაციას უზიარებდნენ აშშ-ის არმიის სარდლობას გერმანიაში საიდუმლო სამეთაურო ცენტრი ჰქონდა
ქართველი სტარტაპერები, რომლებიც ქმნიან მაღალტექნოლოგიურ და ინოვაციურ პროდუქტებს, ისარგებლებენ უპრეცედენტო საგადასახადო შეღავათებით 10 წლის განმავლობაში
ქართველი სტარტაპერები, რომლებიც ქმნიან მაღალტექნოლოგიურ და ინოვაციურ პროდუქტებს, ისარგებლებენ უპრეცედენტო საგადასახადო შეღავათებით 10 წლის განმავლობაში ქართველი სტარტაპერები, რომლებიც ქმნიან მაღალტექნოლოგიურ
რომ არ ყოფილიყო ემზარ კვიციანის პირადი ინიციატივა კოდორი – ჭუბერი გზის გაჭრის, სოხუმიდან წამოსული რამდენიმე ათეული ათასი კაციდან, ასეულობით და ათასეულობით მსხვერპლი იქნებოდა
რომ არ ყოფილიყო ემზარ კვიციანის პირადი ინიციატივა კოდორი – ჭუბერი გზის გაჭრის, სოხუმიდან წამოსული რამდენიმე ათეული ათასი კაციდან, ასეულობით და
მინდა გამოვეხმაურო იმ აჟიოტაჟს, რაც ჩვენმა წინა კვირის საქმიანობამ, ზოგიერთ მავნებელში და მათ მიერ პროპაგანდის მსხვერპლად ქცეულ ადამიანში გამოიწვია
მინდა გამოვეხმაურო იმ აჟიოტაჟს, რაც ჩვენმა წინა კვირის საქმიანობამ, ზოგიერთ მავნებელში და მათ მიერ პროპაგანდის მსხვერპლად ქცეულ ადამიანში გამოიწვია მინდა