დონალდ ტრამპი ვლადიმერ პუტინზე – მსურს ვნახო, რომ შეთანხმებას დადებს – არ მინდა მეორე ტარიფები დავაწესო მის ნავთობზე, მაგრამ ამას გავაკეთებ, თუ ვიფიქრებ, რომ ის არ ასრულებს თავის საქმეს
აშშ-ის პრეზიდენტმა, დონალდ ტრამპმა განაცხადა, რომ სურს, რუსეთის პრეზიდენტ ვლადიმერ პუტინისგან უკრაინაში მიმდინარე ომის დასასრულებლად გარიგების დადება იხილოს და კიდევ
დღეიდან, საქართველოში თამბაქოს ნაწარმის რეალიზაცია მხოლოდ სადა, სტანდარტიზებული შეფუთვით იქნება ნებადართული
დღეიდან, საქართველოში თამბაქოს ნაწარმის რეალიზაცია მხოლოდ სადა, სტანდარტიზებული შეფუთვით იქნება ნებადართული. კანონის თანახმად, ყველა ბრენდი ვალდებულია გამოიყენოს ერთიანი, სტანდარტული ფერის
ტალინის მუსიკის აკადემიის პროფესორი პიპ ლასმანი კონსერვატორიაში მასტერკლასს ჩაატარებს
7 -დან 11 აპრილის ჩათვლით კონსერვატორიაში, Erasmus+ მობილობის ფარგლებში, მასტერკლასს ჩაატარებს ტალინის მუსიკის აკადემიის პროფესორი, პიანისტი – პიპ ლასმანი. დასწრება
უკრაინის მმართველ პარტიაში უარყოფენ არჩევნებისთვის მზადებას
უკრაინის მმართველ პარტიაში უარყოფენ, რომ პრეზიდენტის ოფისში ჩატარდა შეხვედრა არჩევნების მომზადების საკითხზე, რის შესახებაც გამოცემა The Economist-ი იუწყებოდა. პარტია „ხალხის
საქართველოსა და შვეიცარიას შორის საჰაერო მიმოსვლა დაიწყო
ჟენევა, ლონდონი და მილანი. ახალი ევროპული ავიაკომპანია და ერთდროულად 3 მიმართულება თბილისის საერთაშორისო აეროპორტში. საქართველოს ავიაბაზარზე ოპერირება მეორე ბრიტანულმა ავიაკომპანიამ,