გადაიწერება ევროპის ჩემპიონატის ისტორია? – ჩვენ ეს არ გვინდა და ყველაფერი საქართველოს ნაკრებზეა დამოკიდებული…
ჩაივლის თუ არა ევრო 2024 დებიუტანტის გარეშე და გადაიწერება თუ არა ტურნირის ისტორია – ეს ყოველივე საქართველოს ნაკრებზეა დამოკიდებული.
საქმე იმაშია, რომ 1960 წლის შემდეგ, მას მერე რაც ევროპის ჩემპიონატი იმართება, ტურნირს მინიმუმ ერთი დებიუტანტი ჰყავს.
ახლა გერმანიის საგზურის მოპოვება მხოლოდ ერთ დებიუტანტსღა შეუძლია და ეს საქართველოს ნაკრებია, ყველა სხვა გასულ ნაკრებს კი ამ დიდ საფეხბურთო ფორუმზე უკვე უასპარეზია.
მოკლედ, ჩვენი დიდი სურვილია, რომ ევროპის ჩემპიონატის ისტორია არ გადაიწეროს და ტურნირზე ჩვენი სახით კიდევ ერთი დებიუტანტი წარსდგეს..
ეს ქართველები ილუზიებში ცხოვრებას არ ეშვებით არა?
რატომ არ გესმით, რომ სანამ მინიმუმ 5 შავკანიანი უნიჭიერესი, უძლიერესი, გენის რასის ადამიანი არ ითამაშებს ნაკრებში ოცნებაც არ ღირს დიდ ფორუმებზე გასვლისა!
რათქმაუნდა საბერძნეთი დამაჯერებლად გაიმარჯვებს და ღირსეულად გავა ევროპაზე!
ხსნა ერთია მხოლოდ, რადგანაც მასიურად დაწყებულია უკვე შერეული რასის ოჯახების და შვილების გაჩენა ქართველი ღირსეული ჭკვიანი გოგოების ნებით და სურვილით და რადგანაც ასი ათასობით, უცხო კაცის ნაყოფით, ნოყიერდება, ქართველი ქალის მუცელი და შობადაობის ბუმია, სადღაც 10 წელიც, და წესით უკვე ნაკრებში გამოჩნდებიან ის შავები და შერეულები ვისზეც ვსაუბრობ აი ამის შემდეგ კი შეიძლება წარმატებაზე ფიქრი!