ჩინეთის საგარეო მინისტრი – ჩვენ სრულად გვესმის რუსეთის და მხარს ვუჭერთ მას – რუსეთ-ჩინეთის ურთიერთობები ტაიშანის მთასავით ურღვევი და მტკიცეა
რუსეთსა და ჩინეთს შორის ურთიერთობები ურყევი და ძლიერია, პეკინი მხარს უჭერს მოსკოვს, – ამის შესახებ ჩინეთის საგარეო საქმეთა მინისტრმა, ვან
თეთრი სახლი – დონალდ ტრამპი უკმაყოფილოა ვოლოდიმირ ზელენსკის და ვლადიმერ პუტინის კომენტარებით
აშშ-ის პრეზიდენტი, დონალდ ტრამპი უკმაყოფილოა უკრაინისა და რუსეთის ლიდერების, ვოლოდიმირ ზელენსკის და ვლადიმერ პუტინის განცხადებებით, – ამის შესახებ თეთრი სახლის
“არა, მას არ ეშინია ასეთი აქციების, მაგრამ ის მიიღებს იმას, რისიც მართლა ეშინია” – ლაშა ბერულავა.
ჟურნალისტი, ლაშა ბერულავა: რატომ თავიდანვე, 2012-13 წლებში არ დაიწყო ეს იურიდიული პროცედურები, თუ ამას აპირებდაო, სადღაც შემხვდა ეს შეკითხვა. არ
,, ახლა ზურაბიშვილის კრიტიკა სრულიად ლეგიტიმურია, უბრალოდ, “ხალხზე უფრო ჭკვიანების” აზრით, არამიზანშეწონილი” – ზაზა ბიბილაშვილი
ჭავჭავაძის ცენტრის თანადამფუძნებელი, ზაზა ბიბილაშვილი: ,,პრაგმატული კითხვა: სალომე ზურაბიშვილი რომ დაჯდეს ეთერში და თქვას, ქოცი ვჭამე, როცა წითელუბნის დაბომბვა და
“თავისუფლება მიშას” პლაკატიანი ხალხის გაყრა პირველი რიგებიდან შეუძლებელია, აგრესიულები არიან, ვერც დაელაპარაკები“ – ბაია პატარაია
უფლებადამცველი ბაია პატარაია: “თავისუფლება მიშას” პლაკატიან ხალხზე ყველაზე მთავარი ისაა, რომ ისინი არ უსმენენ არც მიშას პარტიის ლიდერებს და არც