თავდაცვის სამინისტრო კერძო სექტორთან თანამშრომლობას აფართოებს
თავდაცვის სამინისტრო კერძო სექტორთან თანამშრომლობას აფართოებს. სამინისტროში ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმები კიდევ 11 ორგანიზაციასთან გაფორმდა.
კომპანიებთან თანამშრომლობა სამხედრო მოსამსახურეებსა და მათი ოჯახის წევრებს, ასევე უწყებაში დასაქმებულ სამოქალაქო პირებს შემეცნებით-საგანმანათლებლო, სამკურნალო-სარეაბილიტაციო თუ სპორტულ-გამაჯანსაღებელ დაწესებულებებში უფასო და შეღავათიანი მომსახურებით სარგებლობის შესაძლებლობას აძლევს.
ეს პროცესი გამოიწვევს იმას, რომ ყველაფერს დაერქმევა თავის სახელი, ჩვენ ტრაგედიას წარსულში დავტოვებთ და გადავშლით ახალ ფურცელს მეც და ჩემი შვილიც. არ გავზრდი სანდროს ამ აგრესიაში და იმ განცდით, რომ ბაბუა „ნაციონალებმა“ მოუკლეს
“ნაცმოძრაობის” მიერ დაზარალებული ბიზნესმენი ჯემალ წიკლაური: მოსამართლემ დაიწყო განაჩენის გამოცხადება, ერთი აბზაცი ჰქონდა დარჩენილი, შემოვარდა სპეცრაზმი და მოსამართლე გაიყვანეს ხელის კვრით, ბომბია სასამართლოში, უნდა დატოვოთ დარბაზიო