17 იანვარს თბილისის ნაწილს ელექტროენერგია შეეზღუდება – სია
კომპანია თელასის ინფორმაციით, 17 იანვარს თბილისის ნაწილს ელექტრომომარაგება დროებით შეეზღუდება. შეზღუდვები შეეხება შემდეგ მისამართებს:
მთაწმინდის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 14:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: პეტრიაშვილის და კეკელიძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 12:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დაბა წავკისის (ნაწილობრივ), დაბა ტაბახმელას (ნაწილობრივ), დაბა შინდისის (ნაწილობრივ), რუსთაველის გამზირის და რესპუბლიკის მოედნის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 12:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დაბა შინდისის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
სამგორის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ამილახვარის და ქინძმარაულის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 13:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: იუმაშევის ქუჩის მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 15:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კახეთის გზატკეცილის (ნაწილობრივ), სამხედრო დასახლების, ორხევის დასახლების, ჟვანიას, ქიზიყის და სანაძის ქუჩების მოსახლეობას.
კრწანისის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 10:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ოქროყანის დასახლების, კრწანისის, ვოლსკის, ნადიკვარის (ნაწილობრივ), გრიშაშვილის და ნიშნიანიძის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 13:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: რუსთავის გზატკეცილის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
ჩუღურეთის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: გოგოლის, ჩუბინაშვილის, ფოცხვერაშვილის, დოლიძის, კონსტიტუციის და ფიროსმანის ქუჩების მოსახლეობას.
ვაკის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: დაბა წყნეთის (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
ისნის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 17:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ქეთევან დედოფლის გამზირის (ნაწილობრივ), კასპის, წინანდლის და ივერიელის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: საირმის, ცინცაძის, მიცკევიჩის, საბურთალოს, შმიდტის, ბურძგლას და ცაგარელის ქუჩების მოსახლეობას.
ნაძალადევის რაიონი
ქსელში გადართვების გამო 01:00 საათიდან 04:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ცოტნე დადიანის (ნაწილობრივ), ხუდადოვის, ტყეკულტურის, არგვეთის, მანჯგალაძის, ზაქრაძის, მახალდიანის, მანგლისის, მიხეილ მესხის, ალილუევის, ღუდუშაურის, ასათიანის, სტურუას, ხიმშიაშვილების, ლალიონის, ქურდიანის, ჩხიკვაძის, ციხისძირის, ჩოხატაურის, კელაპტრიშვილის, ბიჩინაშვილის, ტყეშელაშვილის, ქურდიანის, თოფურიძე ვალენტინის და ხიმშიაშვილის ქუჩების მოსახლეობას.
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: თბილისის ზღვის მიმდებარე ტერიტორიის, ხეხილ-სანერგე მეურნეობის, ლოტკინის სანერგე მეურნეობის, ბეთაშვილის, ჟორდანიას, შერვაშიძის, ზამთრიანის, ყუბანეიშვილის, კვარაცხელიას, ორჯონიკიძე-ტოროშელიძის, ხეჩუაშვილის, მექანიზაციის, ადამიას, ხუდადოვის, ხერხეულიძეების, არქიმანდრიტ ილია კარტოზიას და მგელაძის ქუჩების მოსახლეობას.