ვერძი: იყავით ფხიზლად და ყურადღებით, რადგან არსებობს ალბათობა, რომ ვიღაც თქვენს მოტყუებას შეეცადოს. ამიტომ, ნაკლებად ენდოთ იმ ადამიანებს, ვისაც კარგად არ იცნობთ.
კურო: კონფლიქტებისა და გაუგებრობების ალბათობაა. შესაძლოა, ზურგს უკან მითქმა-მოთქმამ ავნოს თქვენს რეპუტაციას, რაც მეტად დაძაბავს სიტუაციას. რაც უფრო მოქნილი და დიპლომატიური იქნებით, მით ნაკლებ ზიანს მოგაყენებენ.
ტყუპები: ეს დღე უახლოესი თვეების მანძილზე თქვენს ქმედებებს განსაზღვრავს. თუ მეგობრებმა საინტერესო ღონისძიებაზე მიგიწვიეს, უარი არ თქვათ – სასიამოვნო ნაცნობობა გელით.
კირჩხიბი: მშვიდი სამუშაო დღეა. პლანეტების განლაგება ყველა საქმესა და წამოწყებაში წარმატებას გპირდებათ. ეცადეთ, სიზარმაცის და დეპრესიის შეტევები დაძლიოთ და ყველაზე რთული პროექტების განხორციელება დაიწყოთ.
ლომი: ამ დღეს წვრილმანების გაზვიადება და გადაჭარბებული რეაქცია გახასიათებთ, თუმცა ვარსკვლავები საკმაოდ ნაყოფიერ, საინტერესო შეხვედრებითა და სასიამოვნო სიურპრიზებით სავსე დღეს გპირდებიან.
ქალწული: ეს ის დღეა, როდესაც მეტი უნდა იაქტიუროთ და ინიციატივა ხშირად გამოიჩინოთ. ბედი უამრავ შესაძლებლობას გთავაზობთ და ეცადეთ, ხელიდან არ გაუშვათ.
სასწორი: ამ დღეს წვრილმანებს მეტი ყურადღება უნდა მიაქციოთ – დაწყებული პროექტის ან საქმიანი შეხვედრის წარმატება დიდწილად მათზეა დამოკიდებული.
მორიელი: გაბედულად დაიწყეთ თქვენი გეგმების განხორციელება. პროექტები და გეგმები სარგებლის მომტანი იქნება, სასიკეთო პერიოდია რაიმეს შესაძენადაც.
მშვილდოსანი: მთელი ყურადღება თვითგანვითარებასა და პიროვნულ ზრდაზე უნდა გადაიტანოთ. ამ დღეს მხოლოდ ის უნდა აკეთოთ, რაც სიხარულსა და კმაყოფილებას განიჭებთ.
თხის რქა: ნაყოფიერი მუშაობის დღეა. ეცადეთ, თქვენი პროფესიული კავშირები გააძლიეროთ და მთელი ყურადღება კარიერულ ზრდაზე გადაიტანოთ.
მერწყული: თქვენს გონებრივ და ემოციურ კეთილდღეობას მეტი ყურადღება უნდა მიაქციოთ. თუ შესაძლებელია, ამ დღეს მხოლოდ ნაკლებად სტრესული საქმეები უნდა აკეთოთ.
თევზები: ამ დღეს ყველაზე მნიშვნელოვანია აქტიური და კომუნიკაბელური იყოთ. დაეხმარეთ ადამიანებს, ვისაც თქვენი დახმარება სჭირდებათ.