მთელი ტურინი და იტალური მედია საზონოვის ამ საქციელმა აღფრთოვანებული დატოვა – საბას ეს ფოტო ვირუსულად ვრცელდება და მისი პოპულარულობა იზრდება [PHOTO]
სოციალურ ქსელში იტალიელებმა გაავრცელეს ფოტო, თუ როგორ გადაადგლდება “ტორინოსა” და საქართველოს ნაკრების მცველი საბა საზონოვი ტურინში საზოგადოებრივი ტრანსპორტით.
როგორც იტალიური მედიიდან ვიგებთ, ჩვენებური ვარჯიშიდან სახლში ტრავმაით ბრუნდება.
“70-იან წლებში ტრავმაით გადაადგილება და იქ ფეხბურთელის ნახვა ჩვეულებრივი ამბავი იყო, მაგრამ ახლა ასე არაა. საბა საზონოვის ტრავმაიში გამოჩენამ მისი იმიჯი და პოპულარობა კიდევ უფრო გაზარდა და ეს ფოტო ვირუსული გახდა.
გულშემატკივრები ყოველთვის გაოცებულები არიან ბალოტელის Lamborghini-თ ან კრიშტიანო რონალდოს Ferrari-თ, ამჯერად ეს არის ტრამვაი, რომელიც იწვევს ინტერესს და აღძრავს კოლექტიურ ფანტაზიას.
საზონოვი
ხშირად იყენებს ტრავმაის მე-4 ხაზს რათა იაროს ვარჯიშებზე. ახლა მას კარიერაშიც კარგი პერიოდი უდგას და ალესანდრო ბონჯორნოს ტრავმის გამო ძირითად შემადგენლობაში დამკვიდრება შეუძლია”, – წერს იტალიური მედია.