ირაკლი კირცხალია: სისტემურ დანაშაულებს, მოწოდებებს და ქმედებებს, კანონმდებლობით გაეცემა შესაბამისი და უმკაცრესი პასუხი – ამოვქოლავთ ყველა ხვრელს, რაზეც კოლექტიური გიგაური და ლომჯარია პატრონებთან ერთად ეძებენ გზებს, შემოიტანონ ბინძური თანხები 16/02/2026
ანა ბუჩუკური: შალვა პაპუაშვილია შავი იუმორის სფერო, მის ადგილას ვიდარდებდი – მოუწევთ პასუხის გაცემა უკანონობისა და კონსტიტუციის ფეხქვეშ გათელვისთვის 16/02/2026
ხატია დეკანოიძე – ვინც ოპოზიციას მისცა ხმა და ფიქრობს, რომ არჩევნები გაყალბდა, მათთვის ხელისუფლება ლეგიტიმური არ არის, წარმოუდგენელია მრავალი ათასი ადამიანი გაუშვა ციხეში – „ქართული ოცნება“ მიდის ევროკავშირსა და ნატო-ზე საბოლოოდ უარის თქმისკენ 16/02/2026
ნუკა არველაძე: საქართველო ძალიან პატარაა. აქ ყველამ იცის ვინ რას მოიხმარს ამფიტამინებს, კოკქსს – ყავას ორი შაქრით თუ ნაშას ორი კაცით!!!!!!!! 16/02/2026