ლადო წულუკიძე: და ტიპები მართლა არსებობენ, ვინც ამას დაიჯერებს…
ჟურნალისტი ლადო წულუკიძე:
ანუ, ტიპი ბათუმში ადგა, გადაწყვიტა თავი მოეკლა, წავიდა ამისთვის საგარეჯოში სტუმრად და წინასწარ დაწერა წერილი, სადაც ეს ტიპი, ვისთანაც სტუმრად წავიდა მოიხსენია თბილი სიტყვებით და არაფერ შუაში არიანო ეგენი, კარგი ხალხიაო.
მაგრამ თან გადაწყვიტა რომ მაინც და მაინც აი მაგ ტიპის სახლში მოეკლა თავი (რომელიც კაი ტიპია და არაფერ შუაშია) და გაეშარა. ნუ, გასაგებია რომ ბათუმში და ზოგადად აჭარის რეგიონში ცეცხლსასროლი იარაღი ვერ იშოვა და იქ, იმ პატიოსანი ოჯახის სახლში ზუსტად იცოდა რომ არასწორად შენახული და დატენილი დახვდებოდა. ამიტომ სხვა გზა არ ქონდა.
კორუფციას მაბრალებენო, მილიონებს ვერ გიტოვებთო და ა.შ. ამაზე აზრი არა აქვს ახლა რამე კომენტარს, მაგრამ ვინც აბრალებს, იმას რომ ავედრებს ოჯახს, განსაკუთრებული სისათუთეა
ჰო, მერე ცდილობს თავის მოკვლას პისტოლეტიდან მკერდში სროლით და წერილს ექიმები პოულობენ და გადასცემენ ერთადერთ დამოუკიდებელ და მიუკერძოებელ მედიას.
ტაში ამხანაგებო!