თელასის ინფორმაციით, გადაუდებელი სამუშაოების ჩატარების გამო, დღეს თბილისის ნაწილს ელექტროენერგია დროებით შეეზღუდება.
შეზღუდვა შეეხება შემდეგ მისამართებს:
კრწანისის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 12:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: სოფელი წავკისის, სოფელი შინდისის და სოფელი ტაბახმელას მოსახლეობას.
ვაკის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: რჩეულიშვილის ქუჩის მოსახლეობას.
სამგორის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 15:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: კახეთის გზატკეცილის (ნაწილობრივ), მოსკოვის გამზირის (ნაწილობრივ) და ლორთქიფანიძის ქუჩის მოსახლეობას.
ისნის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ვაზისუბნის დასახლების (ნაწილობრივ) მოსახლეობას.
საბურთალოს რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ნუცუბიძის პლატოს I მიკრორაიონის, ვაჟა-ფშაველას V კვარტლის, ანა პოლიტკოვსკაიას, სანდრო ეულის, ზურაბ ანჯაფარიძის და მინდელის ქუჩების მოსახლეობას.
ნაძალადევის რაიონი
გადაუდებელი სამუშაოების გამო 11:00 საათიდან 18:00 საათამდე შეზღუდვა შეეხება: ცოტნე დადიანის გამზირის (ნაწილობრივ), რიონჰესის, დიდი ჯიხაიშის, სანერგეს, გიორგი სააკაძის, ჭყონდიდელის, ცინცაძის, იმერეთის, მრევლიშვილის, კოხრეიძის, ბენდელიანის, დავით ჭიჭინაძის, ქვიშხეთის და ვარდისუბნის ქუჩების მოსახლეობას.