გიორგი კახიანი: დარწმუნებული ვარ, რომ მიხეილ ყაველაშვილის სახით ჩვენ გვეყოლება პრეზიდენტი, რომელიც ჩვენი ქვეყნის ეროვნული ინტერესების სადარაჯოზე იქნება
გიორგი კახიანი: დარწმუნებული ვარ, რომ ს სახით ჩვენ გვეყოლება პრეზიდენტი, რომელიც ჩვენი ქვეყნის ეროვნული ინტერესების სადარაჯოზე იქნება
დარწმუნებული ვარ, რომ მისი სახით ჩვენ გვეყოლება პრეზიდენტი, რომელიც ჩვენი ქვეყნის ეროვნული ინტერესების სადარაჯოზე იქნება, – განაცხადა ჟურნალისტებთან პარლამენტის თავმჯდომარის მოადგილემ, გიორგი კახიანმა.
„მივულოცავ მიხეილ ყაველაშვილს ინაუგურაციის დღეს. იმ მომენტიდან, როდესაც მან დაამთავრა ფიცის დადება, იგი არის უკვე უფლებამოსილი პრეზიდენტი. დარწმუნებული ვარ, რომ მისი სახით ჩვენ გვეყოლება პრეზიდენტი, რომელიც ჩვენი ქვეყნის ეროვნული ინტერესების სადარაჯოზე იქნება. მინდა წარმატება ვუსურვო მას ამ ძალიან საპასუხისმგებლო საქმიანობაში“, – აღნიშნა კახიანმა.