თიბისის საგაზაფხულო შეთავაზებების კვირეული გრძელდება
თიბისის მომხმარებლებს თქვენს სურვილებზე მაქსიმალურად მორგებული საგაზაფხულო შეთავაზებით სარგებლობა 7-8 მარტსაც შეგეძლებათ.
გაზაფხულის პირველი კვირის დასასრულს, ტანსაცმლის, ფეხსაცმლისა და აქსესუარების 50-მდე ბრენდის ფიზიკურ მაღაზიაში, ახალი ბარათით ან/და ერთგული საკრედიტო ბარათით გადახდისას, გადახდილი თანხის 30%, მაქსიმუმ 150 ლარი მომენტალურად დაგიბრუნდებათ.
ს მომხმარებლებს, შესაძლებლობა გაქვთ, ახალი თიბისი კონცეპტ ბარათებით გადახდისას თანხის 30%, ჯამში მაქსიმუმ 300 ლარი მომენტალურად დაიბრუნოთ.
პარტნიორი ობიექტები:
• ტანსაცმელი და ფეხსაცმელი:
Mango, AW LAB, Factory, Jeans Gallery, Studio by Shoes Gallery, Laboratory Shoes Gallery, Scarpiera, Bata, Bambino, Replay, Jacadi, Okaidi, Corso Italia, Ecco, GEOX, ICR Outlet, Mavi, Kid’s Gallery, Greyder, Jack&Jones, Etam, Hummel, G-Star, Lee, Wrangler, Levis, Atrio, Gant, Lacoste, Guess, Tommy Jeans, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Samsonite, Triumph, Vero Moda, Dressup Outlet, Penti, Massimo Dutti, Oysho, Stradivarius, Bershka, Pull & Bear, La Vie En Rose, Zippy, Marks & Spencer, Ipekyol, US. Polo, Aldo, Charles & Keith, Parfois
• აქსესუარები:
Roniko, Kenari, Optimist, Afflelou Paris, Sunglass Hut, Toreli
იხილეთ, 7-8 მარტის შეთავაზების დამატებითი პირობები.
ახალი თიბისი ბარათი თიბისის უნიკალური პროდუქტია. სრულიად უფასოდ, აიღე ახალი თიბისი ბარათი მობაილბანკიდან 1 წუთში ან თიბისის ნებისმიერ ფილიალში და ისარგებლეთ გამორჩეული უპირატესობებით.